Titles you rated

My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.5

The TreacherousRated ★ 2.5

The ClassicRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
SurrogatesRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0

Ode to My FatherRated ★ 5.0
JobsRated ★ 3.0

The Berlin FileRated ★ 4.0

I Saw the DevilRated ★ 4.0

Tidal WaveRated ★ 5.0

Spirited AwayRated ★ 1.0
TitanicRated ★ 5.0

The ThievesRated ★ 5.0

SunnyRated ★ 5.0