Series
Ratings
107
PastaRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 1.5
Marriage, Not DatingRated ★ 1.5

Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0

Hello My TeacherRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 0.5
Sherlock UncoveredRated ★ 3.5
MaMaLand Season 1Rated ★ 2.5

Knowledge Channel eRated ★ 2.5
Hogu's LoveRated ★ 2.0
Missing NineRated ★ 1.0
Prosecutor PrincessRated ★ 2.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 1.0

On AirRated ★ 1.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 3.5