Series
Ratings
22
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.5

The World of the MarriedRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.5

Reborn RichRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0