Titles you rated
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 2.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 2.5
다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 3.0

Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 2.5
DEATH NOTERated ★ 3.0
Men on a MissionRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5

One Punch ManRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 2.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0