Movies
Ratings
395
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0

Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 1.0
MulanRated ★ 4.0

Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 1.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.5

The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5

Princess MononokeRated ★ 4.0

MinionsRated ★ 2.0
DeadpoolRated ★ 3.0

My Neighbor TotoroRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 1.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
The Other WomanRated ★ 3.0