Titles you rated
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Hotaru no HikariRated ★ 5.0

My Love From Another StarRated ★ 5.0