Movies
Ratings
1782
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0

Break OutRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The DefenderRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Mission to MarsRated ★ 3.0
Armour of God II: Operation CondorRated ★ 3.0
The HuntedRated ★ 3.0
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 3.0

Memories of MatsukoRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 2.5
HappinessRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
BeetlejuiceRated ★ 3.0
Once Upon a Time in China IIRated ★ 3.0
Mystic RiverRated ★ 3.0
Fist of FuryRated ★ 3.0