Series
Ratings
21
Fight For My WayRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 5.0

꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0

One Spring NightRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 5.0

The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.5

Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Five EnoughRated ★ 2.5