Movies
Ratings
476
Project Hail MaryRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 2.0

In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Mirrors No. 3Rated ★ 2.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0

Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5

Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
QueerRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 2.5