Movies
Ratings
100

The Front LineRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 5.0

SnowpiercerRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5

The FivesRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
ActressesRated ★ 4.0

Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
HeartbeatRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 5.0

My Sassy GirlRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0

Architecture 101Rated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0

HauntersRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
HellcatsRated ★ 4.0

As OneRated ★ 3.5