Series
Ratings
104

Black PeanRated ★ 4.0
The Quiz ShowRated ★ 3.0
The LAST HOPERated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
New GirlRated ★ 4.5
New GirlRated ★ 4.5

Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
My BoysRated ★ 4.0
Code Blue SpecialRated ★ 3.5
MonkRated ★ 1.5
Otomen ~Natsu~Rated ★ 2.5
MonkRated ★ 5.0
MonkRated ★ 5.0
MonkRated ★ 5.0
MonkRated ★ 5.0
MonkRated ★ 4.5
Gap DongRated ★ 2.5
돌아온 33분 탐정Rated ★ 4.0
ヴォイス〜命なき者の声〜Rated ★ 5.0