Movies
Ratings
1238
A Working ManRated ★ 3.0
SamakdoRated ★ 2.5
To Those Who Were Not ProtectedRated ★ 3.5
Viva La VidaRated ★ 3.5
BTS: THE RETURNRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5

The Florida ProjectRated ★ 4.0
Send HelpRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Good FortuneRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 2.5
Mad Dance OfficeRated ★ 2.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
CureRated ★ 4.0
Dumb MoneyRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5

I Feel PrettyRated ★ 4.0
HumintRated ★ 3.5

WonderRated ★ 4.0