Titles you rated


In the Mood for LoveRated ★ 3.5

Midnight RunnersRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0

SicarioRated ★ 2.5

Kamikaze GirlsRated ★ 4.5

ChefRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.5
My WayRated ★ 4.0

Confession of MurderRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0