Movies
Ratings
337
PredestinationRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
My Best Friend's WeddingRated ★ 2.5
Who Am IRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 2.5
As Good As It GetsRated ★ 4.5
Hello, New York,Rated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
One DayRated ★ 3.0

Now You See Me 2Rated ★ 3.0

The Last PrincessRated ★ 4.5

The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0