Movies
Ratings
21
IdentityRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0

Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0

The Man from NowhereRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 2.5