Titles you rated

SwitchedRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 2.0
StrangerRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
KakeguruiRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 3.0

My Love From Another StarRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0