Series
Ratings
52
Money Heist: From Tokyo to BerlinRated ★ 4.0
PlutoRated ★ 4.5
Top Boy Season 3Rated ★ 4.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Top BoyRated ★ 4.0

Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0

Jujutsu KaisenRated ★ 4.5

Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 3.5
How to Sell Drugs Online (Fast)Rated ★ 4.0