Movies
Ratings
530
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0

LUCK KEYRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5

A Violent ProsecutorRated ★ 3.0

SplitRated ★ 3.5

Inside MenRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5

MinionsRated ★ 3.0

The PriestsRated ★ 3.5
SullyRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.5

ChefRated ★ 4.0