Series
Ratings
24
Reply 1997Rated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 4.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 4.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 5.0

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Princess AuroraRated ★ 5.0

My Love From Another StarRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.5

The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0