Movies
Ratings
82

Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0
AzoomaRated ★ 2.0

NightcrawlerRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.5
Thick as ThievesRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0

The UnjustRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.5

QuickRated ★ 3.0

The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
MontageRated ★ 4.0
11 A.M.Rated ★ 3.5

Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0