Movies
Ratings
623
Labor DayRated ★ 4.0
The Art of Racing in the RainRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
WimbledonRated ★ 3.5

EscapeRated ★ 3.0
ComplianceRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0

A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5

Beastie BoysRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 4.0
Who Am IRated ★ 4.0

NightcrawlerRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 3.0