Series
Ratings
63
Neon Genesis EvangelionRated ★ 0.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
QueenmakerRated ★ 3.5
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Girl From NowhereRated ★ 5.0
Kakegurui ××Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0

Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
UncoupledRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 3.5