Movies
Ratings
201
Aikatsu! × PriPara THE MOVIE -A Miraculous Encounter!-Rated ★ 5.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
VictoryRated ★ 3.5

The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 3.0

ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0
WishRated ★ 4.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 3.0

Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
20th Century GirlRated ★ 3.0
IU CONCERT : The Golden HourRated ★ 5.0
O-Nu-RiRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
BarbieRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5