Movies
Ratings
64
King KongRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.0

Take OffRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0

SnowpiercerRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0

SunnyRated ★ 3.0

SecretRated ★ 3.0

A Werewolf BoyRated ★ 4.0

The Chronicles of EvilRated ★ 2.5

Red CliffRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0