Movies
Ratings
215
Let the Right One InRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 5.0
BlackRated ★ 5.0
The Eighth DayRated ★ 5.0

Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5

The Way HomeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0

The ThroneRated ★ 3.5

AssassinationRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.5

200 Pounds BeautyRated ★ 3.5

Despicable MeRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0

The Face ReaderRated ★ 3.5

SilencedRated ★ 3.0

Tidal WaveRated ★ 3.0