Titles you rated

Coffee PrinceRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0

My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0

The Girl Who Sees SmellsRated ★ 0.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 1.0
The ProducersRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0