Movies
Ratings
1435
Good Luck ChuckRated ★ 3.5
Wuthering HeightsRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Francis: Pray for MeRated ★ 3.0

A Hard DayRated ★ 3.0

The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.0
MunichRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 5.0
ShineRated ★ 5.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 1.5
Back to the FutureRated ★ 3.0
Public EnemiesRated ★ 3.0
Buckwheat Flower, A Lucky Day and SpringRated ★ 4.0
HitchRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Hill of FreedomRated ★ 3.5
Parallel LifeRated ★ 1.5
Becoming JaneRated ★ 3.5
The Expendables 3Rated ★ 2.0
AllegiantRated ★ 3.0