Series
Ratings
77
Samurai GourmetRated ★ 3.0
Concrete MarketRated ★ 1.0
Heorwatchyae IdongjinRated ★ 4.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.0
K for KimbapRated ★ 3.0
Kodoku no Gourmet 2024 Oomisoka SpecialRated ★ 3.5
Kodoku no Gurume New Year's Eve SP: Kyoto-Nagoya Business TripRated ★ 3.5
Kodokunogurume ōmisoka supesharu ~ tabe-osame! Setouchi shutchō-hen ~Rated ★ 4.0
Fried levanilla with rib steak from Tsudanuma in NakanoRated ★ 3.5
Beef tongue set meal with seafood bowl of Onagawa in SendaiRated ★ 3.5
Solitary Gourmet 2019 New Year's Eve special emergency directive Narita-Fukuoka-Busan Business Trip Edition!Rated ★ 3.5
Kodoku no Gurume 2021 New Year's Eve SPRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
한국기행 - 국수기행Rated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5
Hitler YouthRated ★ 4.0
Good Day for Gag Manga GORated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Shinkoyaki and other croquettes in AsahikawaRated ★ 4.0
Kodoku no Gurume Season 4 - Business trip in HakataRated ★ 4.0