Titles you rated

Physical: AsiaRated ★ 5.0
신인감독 김연경Rated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.5

Jujutsu KaisenRated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Orange DaysRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
WomanRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5