Series
Ratings
114
BargainRated ★ 3.5

Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0

Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0

Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Three Idiots in KenyaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 2.0
The Pillars of the EarthRated ★ 4.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
American RustRated ★ 4.0
The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 2.0
HyoukaRated ★ 2.5

Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 3.5

Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 2.5
Money HeistRated ★ 4.0