Movies
Ratings
102
The MaskRated ★ 3.0
HancockRated ★ 5.0

Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0

200 Pounds BeautyRated ★ 1.5
Ghost RiderRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0