Series
Ratings
35
Worlds WithinRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.0
I Remember YouRated ★ 2.0
GrimmRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 1.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0