Movies
Ratings
54
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 1.0
JumperRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0

Art of FightingRated ★ 2.0

Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0

Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0