Series
Ratings
146
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5

Solo LevelingRated ★ 3.5

Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 2.0

Haikyuu!!Rated ★ 4.5

ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0

A Clean SweepRated ★ 4.5
사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 4.5

Attack on TitanRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.0