Movies
Ratings
79
Still AliceRated ★ 4.0

We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
White NightsRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
The Sea InsideRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5

LUCK KEYRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5

The Berlin FileRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5

Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0

The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0

The ThroneRated ★ 3.5

WhiplashRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5

The Man from NowhereRated ★ 4.0