Movies
Ratings
1184
Black WidowRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
The Devil All the TimeRated ★ 3.0
The Lost City of ZRated ★ 2.5

SinkholeRated ★ 1.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.0

Escape from MogadishuRated ★ 2.5
The French DispatchRated ★ 2.5
DuneRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.0
The 8th NightRated ★ 1.5

Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The VanishedRated ★ 1.0

Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 1.5

The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.0

Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5

Dark Figure of CrimeRated ★ 2.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0