Series
Ratings
156
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.5
Lily FeverRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
2 Days and 1 NightRated ★ 4.0

SKY CastleRated ★ 4.0
Military Prosecutor DobermanRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
Concrete MarketRated ★ 3.0
Not OthersRated ★ 3.0

Family by ChoiceRated ★ 3.0
The ManipulatedRated ★ 3.5
A Hundred MemoriesRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0