Movies
Ratings
491
Cheaper by the DozenRated ★ 3.0
JunoRated ★ 3.0

All for LoveRated ★ 4.0

The ScamRated ★ 4.0

A Frozen FlowerRated ★ 4.0
SawRated ★ 1.0

May 18Rated ★ 3.0

Lust, CautionRated ★ 2.0

My Scary GirlRated ★ 3.0

Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 4.0

King and the ClownRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0

A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 4.0
Bring It On AgainRated ★ 5.0