Series
Ratings
223
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Family PlanRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.0
HappinessRated ★ 1.0
The King of PigsRated ★ 1.0
MonstrousRated ★ 0.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
ChernobylRated ★ 4.0

The Good DetectiveRated ★ 0.5