Movies
Ratings
696
Zootopia 2Rated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Love UntangledRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 4.5
NosferatuRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 4.0
The Sea BeastRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Transformers OneRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.0

Now You See Me 2Rated ★ 4.0