Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
Toy SoldiersRated ★ 5.0

My Love From Another StarRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.0

Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0