Series
Ratings
36
The Judge ReturnsRated ★ 2.0
EXchange Season 4Rated ★ 1.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5

Attack on TitanRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 2.0
Lovely RunnerRated ★ 2.0
First LoveRated ★ 3.0

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Heart Signal Season 4Rated ★ 2.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0