Movies
Ratings
67

MementoRated ★ 5.0

Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0

WishRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0

MotherRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0

MasqueradeRated ★ 5.0

MossRated ★ 5.0

The Man from NowhereRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 4.0

Art of FightingRated ★ 5.0

Save the Green Planet!Rated ★ 5.0