Movies
Ratings
100
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0

Hitman: Agent JunRated ★ 3.0

PilotRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.5

DreamRated ★ 2.5

SWITCHRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 2.0

Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0

AlienoidRated ★ 2.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0

VenomRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0