Movies
Ratings
205
The Beauty InsideRated ★ 3.5

The Way HomeRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.0
ThorRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5

The PiratesRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5

VeteranRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0