Series
Ratings
32

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 5.0

Attack on TitanRated ★ 3.5

Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Normal PeopleRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0

Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0

Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0

Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0

Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0

Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0

Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsuyuki RendezvousRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0