Titles you rated

Notting HillRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.5

On Your Wedding DayRated ★ 3.5
RoomRated ★ 4.0

Thread of LiesRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0

A Violent ProsecutorRated ★ 3.5

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5

The HandmaidenRated ★ 3.0

MementoRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5

We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 2.5

ChefRated ★ 4.0

Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0

Begin AgainRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0