Series
Ratings
72
Midnight MassRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 3.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5

Lunch QueenRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
Family TiesRated ★ 3.5
M&MRated ★ 1.0
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
High KickRated ★ 2.5

Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Lucky LouieRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0