Titles you rated
Vanilla SkyRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5

Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5

QuickRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0

SnowpiercerRated ★ 3.5

Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0

Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0

200 Pounds BeautyRated ★ 2.5