Movies
Ratings
15

My Brilliant LifeRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5

MasqueradeRated ★ 4.0

All About My WifeRated ★ 4.5

King and the ClownRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5

PunchRated ★ 4.0

I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5

Begin AgainRated ★ 4.5

Tidal WaveRated ★ 4.5

SilencedRated ★ 4.0